Na hlavní obsah
Lipno Canada 6  - apartmán Lipno

Vítejte
na stránkách
Lipno Canada 6

Lipno Canada 6  - apartmán LipnoKonečně sníh!

Na Lipně konečně nasněžilo❄️☃️! Nezapomeňte si včas rezervovat termín vaší zimní dovolené 

Stačí kouknout na Booking:

https://www.booking.com/hotel/cz/lipno-canada-6


PODZIMNÍ SLEVA NA UBYTOVÁNÍ

Od 23.9. do 29.11. 2018 si můžete apartmán zarezervovat s 10% slevou! To znamená, že za prodloužený víkend (za 2 noci) zaplatíte pouze 3 940 Kč.

Rezervujte si svůj termín:
https://www.booking.com/hotel/cz/lipno-canada-6

Utečte na chvilku od starostí, odpočiňte si na naší terase s výhledem na Lipno, udělejte si procházku na Stezku korunami stromů a kochejte se zbarveným listím😍😊.


Děkujeme za přízeň v letní sezóně

Rádi bychom klientům poděkovali za přízeň a důvěru v letní sezóně😇. A nebojte se. Léto sice končí, ale apartmán je tu pro vás celý rok! 😊

Zarezervujte si váš termín podzimní🍁🍂🎃 nebo zimní❄️🎿dovolené. Nebo už snad přemýšlíte nad Silvestrem💥🎉? I ten si u nás parádně užijete!

⬇️Rezervujte si svůj termín:


Lipno na Bookingu

Abychom pro vás udělali apartmán dostupnějším, registrovali jsme ho na Booking🤗. Rezervace proběhne rychle a online. Pospěšte si, během prázdnin je apartmán velmi oblíbený💕.

Odkaz: KLIK


Sleva 10% na FIRST MINUTE pobyt!

Oteplilo se! A to znamená jediné. Sleva na first minute pobyt je tady! Zadejte při rezervaci kód LETO a sleva 10% je vašecool! Sleva platí do 31.5. 2018.


Lipno zamrzlo!

Hurá, díky mrazivým dnům Lipno opět zamrzlo. Nenechte si ujít bruslení na zamrzlé Lipenské hladině.


Vleky na Lipně jedou!

 Zima v plném proudu, vleky na Lipně jedou a zimní radovánky čekají jen na vás. Ještě máme některé termíny volné, tak si pospěšte, ať tu zimní koulovačku neprošvihnetesmile.